BLOG

 • 17/11/2022 0 Komentarze
  Piórniki reklamowe - dla kogo?

  Chociaż wykorzystanie oryginalnych gadżetów promocyjnych wydaje się pomysłem trafionym w dziesiątkę, tak nie jest to idealna inwestycja dla każdej branży. A przynajmniej w przypadku piórników, które niekoniecznie sprawdzą się, gdy chcemy reklamować sklep mięsny lub zakład pogrzebowy.

  Dowiedz się więcej
 • 17/11/2022 0 Komentarze
  Piórnik - podstawy element wyprawki szkolnej - teraz z Twoim logo

  Na plecakach, z reguły, widnieją ulubione postacie i wzory, zeszyty zmieniają się cyklicznie, a długopisy mają to do siebie, że często przepadają w mniej lub bardziej zagadkowych okolicznościach. Chociaż gama produktów szkolnych jest bardzo szeroka, tak naprawdę nie jest łatwo podjąć decyzję, jaki artykuł będzie odpowiednim nośnikiem reklamy - często użytkowanym, trwałym i zdecydowanie nie sezonowym. Najbardziej uniwersalną opcją wydaje się być piórnik - używany od podstawówki po szkołę średnią, a przez niektórych nawet na studiach, często eksponowany i trwały. Dzięki temu piórnik z logo firmy może być praktycznym nośnikiem reklamy - np. dzięki wykorzystaniu loga firmy lub interesującej grafiki, powiązanej z jej działalnością.

  Dowiedz się więcej
 • 02/06/2022 0 Komentarze
  Poduszka reklamowa - jasiek z indywidualnym nadrukiem

  Jeżeli prowadzisz własny biznes, z pewnością wiesz, jak ważna jest przemyślana strategia marketingowa. Bez skutecznej promocji firmy dotarcie do przyszłych klientów, a więc sprzedaż produktów lub usług staje się niemal niemożliwa. Jak zatem przyciągnąć uwagę szerokiego grona odbiorców? Sprawdzonym sposobem na budowanie pozytywnego wizerunki marki są gadżety reklamowe. Poduszki z nadrukiem od R. Majewski doskonale sprawdzą się podczas konferencji lub targów branżowych. Dzięki nim stworzysz dla uczestników komfortową strefę relaksu. Zadbają o oryginalną scenografię, wzbudzając zaufanie wśród Twoich obecnych i potencjalnych klientów.

   

  Dowiedz się więcej
 • 21/04/2022 0 Komentarze
  Saszetka nerka - modny i praktyczny gadżet teraz także z Twoim logo

  Prowadzisz biznes? A zatem wiesz, że fundamentem funkcjonowania każdej firmy jest budowanie trwałych relacji z klientami i partnerami. Gadżety reklamowe to skuteczny sposób, aby przekonać konsumentów, że w pełni koncentrujesz się na ich indywidualnych potrzebach. To Twój przepis na sukces niezależnie od branży, jaką reprezentujesz. Upominki firmowe tworzą poczucie przywiązania do marki oraz pogłębiają świadomość jej istnienia wśród odbiorców. Stanowią cenny nośnik informacji o firmie – jej misji oraz wyznawanych wartościach.

  Dowiedz się więcej
 • 22/03/2022 0 Komentarze
  Worek z Twoim własnym wzorem

  Skuteczna strategia marketingowa to taka, która nie tylko przykuwa uwagę odbiorców, ale także zachęca do skorzystania z oferty firmy. Powinna zapadać w pamięć, budzić pozytywne skojarzenia oraz zwiększać rozpoznawalność marki. Sposobów na promocję przedsiębiorstwa jest wiele. Okazuje się, że niegasnącą popularnością wciąż cieszy się reklama bezpośrednia. Polega na wręczaniu klientom gadżetów firmowych podczas eventów branżowych, targów czy wydarzeń sportowych. R. Majewski proponuje oryginalną alternatywę dla sztampowych długopisów i nudnych kubków, a mianowicie – worki z nadrukiem własnego pomysłu. Dlaczego stanowią efektywne narzędzie marketingowe? Sprawdź!

   

  Dowiedz się więcej
 • 03/03/2022 0 Komentarze
  Jaki rodzaj teczki wybrać?

  Zależy Ci na zachowaniu idealnego porządku w firmowych dokumentach? Teczki są nieodzownym elementem wyposażenia każdego biura. Pozwalają zachować optymalną organizację pracy. Nawet przedstawicielom handlowym oraz zawodowym kierowcom pomagają w wykonywaniu codziennych obowiązków.

   

  Dowiedz się więcej
 • 20/01/2022 0 Komentarze
  Dlaczego piórnik z nadrukiem to idealny gadżet reklamowy?

  Jednym z kluczowych czynników sukcesu firmy i jej dalszego rozwoju jest przemyślana strategia marketingowa. Praktyczne i atrakcyjne wizualnie materiały promocyjne skutecznie przyciągają nowych klientów oraz utrzymują wysoki poziom komunikacji z kontrahentami i innymi partnerami biznesowymi. Buduj zaufanie odbiorców oraz pozytywny wizerunek marki dzięki oryginalnym gadżetom reklamowym. Piórnik z nadrukiem to niebanalny pomysł na zachęcenie konsumentów do zapoznania się z ofertą Twojej firmy.

  Dowiedz się więcej
 • 26/11/2021 0 Komentarze
  Saszetki z osobistym charakterem

  Saszetki stały się niezwykle popularnym dodatkiem zarówno w męskiej, jak i damskiej garderobie. Stanowią doskonałą alternatywę dla dużych i niejednokrotnie ciężkich toreb. Są wygodne, poręczne i pozwalają zabrać ze sobą wyłącznie najpotrzebniejsze rzeczy czy akcesoria. Sprawdzą się podczas spaceru, wyjścia na mecz czy zwiedzania nowych miejsc. To niezwykle praktyczny i stylowy dodatek.

  Dowiedz się więcej
 • 20/10/2021 0 Komentarze
  Gadżety reklamowe z nadrukiem - w jakie warto zainwestować?

  Gadżety z firmowym logo stanowią sprawdzoną i skuteczną formę reklamy. Są praktyczne i estetycznie wykonane. Budują świadomość marki oraz pozytywny jej odbiór wśród klientów. Odpowiednio dobrane zainteresują niemal każdą grupę docelową, zwiększając obrót i generując większe zyski ze sprzedaży produktów lub świadczonych usług.

   

  Dowiedz się więcej
 • 10/09/2021 0 Komentarze
  Gadżety do reklamy firmy – w te 5 produktów musisz zainwestować!

  Jednym z kluczowych czynników sukcesu każdej firmy jest skuteczna promocja marki oraz budowanie jej pozytywnego wizerunku w odbiorze klientów. Odpowiednio zaplanowana strategia marketingowa pozwala wyprzedzić o krok stale rosnącą konkurencję w branży.

   

  Reklama może przybierać różne formy. Jednym z najbardziej popularnych i efektywnych jej sposobów są praktyczne, oryginalne gadżety z logo lub nazwą firmy. Drobne upominki zapisują się w świadomości potencjalnego klienta i zwiększają jego zaufanie do marki. Namacalne artykuły promocyjne budują z odbiorcami trwałą relację i sprawiają, że oferowane produkty lub usługi stają się atrakcyjne.

   

  Dowiedz się więcej

Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do nas wiadomość!

hCaptcha