INNE REALIZACJE

Opis produktu

Woreczek na smaczki dla pupila, wyposażona z zawieszką/karabińczyk pozwalający przypiąc torebeczkę do paska lub smyczy.

Woreczek z nadrukiem sublimacyjnym w pełnej kolorystyce z projektu klienta

Opis produktu

Fartuch kuchenny z indywidualnym nadrukiem to idealny sposób na reklamę firmy czy klubu.

Fartuch jest wykonany z poliestru 100%, natomiast nadruk metodą sublimacji w pełnym kolorze 4c.

Fartuch posiada troczki w pasie do wiązania.

 

Inny rodzaj to fartuch barmański, wykonny z materiału 65% poliester i 35% bawełna. Fartuch posiada otwory na wysokości kieszeni oraz jest wiązany w pasie. Istnieje możliwość wykonania sitodruku lub haftu.

Opis produktu

Kolejny produkt, pozwalający na promocję firmy czy klubu sportowgo. Pokrowiec wykonany z poliestru 100% z indywidualnym nadrukiem sublimacyjnym w pełnym kolorze. Materiał jest miękki od środka, ale również lekko się naciąga co pozwala założyć pokrowiec na różne rozmiary kasku. Od dołu pkrowiec jest ściągany sznurkiem oraz ściągaczem.

Kosmetyczka skóropodobna pikowana

Pokrowiec na znaki

  

Promowanie własnej działalności można rozpocząć w każdym miejscu i w każdym momencie – od prysznica w domowym zaciszu, po wycieczkę rowerową. Za tym wszystkim oczywiście stoją praktyczne gadżety reklamowe, które pozwalają na promocję firmy w nieoczywisty sposób, który może i nie krzyczy “KUP MNIE” za to zwiększa rozpoznawalność marki. Regularnie pojawiające się w przestrzeni publicznej, ale i prywatnej, gadżety reklamowe związane z Twoją działalnością, takie jak etui na butelkę, fartuch kuchenny czy pokrowiec na kask sprawią, że coraz więcej osób będzie kojarzyć Twoją markę w pozytywny sposób.

 

Bądź widoczny

 

Reklama w przestrzeni miejskiej przybiera nieraz zbyt nachalne i niekoniecznie estetyczne formy, które często, zamiast zachęcać, irytują ludzi. Jednak w biznesie nie możemy pozostawać anonimowi, mówi się zresztą, że reklama jest dźwignią handlu. Ale jak się promować w pozytywny, a przy tym zauważalny sposób? Najlepsze sposoby to zawsze te praktyczne. Nie możemy się spodziewać, że niezatrudnione przez Ciebie osoby będą dumnie maszerować z Twoim logiem, jeśli nie jesteś czołowym, popularnym producentem... chyba że możemy? Bo właśnie w tym tkwi sekret gadżetów reklamowych, które oprócz promowania Twojej działalności są na tyle praktyczne, że ludzie chętnie będą ich używać podczas codziennych czynności, chociażby takich jak picie z butelki w piankowym etui lub smażenie niedzielnych kotletów w fartuszku z Twoim logo. Akcesoria tego typu, oferowane jako nagrody w sponsorowanych turniejach, loteriach czy w szkołach będą regularnie pojawiać się w domach i poza nimi, zwracając uwagę na Twoją działalność i rysując się w pamięci potencjalnych konsumentów.

 

Działamy według Twojego projektu

Oprócz stałych produktów reklamowych, w naszej ofercie znajdzie się duże pole do manewru. Działamy według pomysłu i projektu klienta, personalizując dowolne produkty tak, by wyglądały estetycznie, ale i pełniły funkcję reklamową. Wśród naszych realizacji znajdują się takie praktyczne gadżety jak wspomniane wyżej etui na butelki, pokrowce na kaski lub znaki drogowe, fartuchy kuchenne, czepki pod prysznic czy apteczki. Jednak nie ograniczamy się tylko do tych produktów, lecz stale rozwijamy, podążając za potrzebami naszych klientów.

Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do nas wiadomość!

hCaptcha