TECZKI

Jako producent teczek oferujemy bogaty wybór produktów wysokiej jakości, które sprawdzą się w różnych zastosowaniach. Proponujemy aktówki dla osób przenoszących dokumenty biurowe, produkty dla kierowców oraz teczki konferencyjne. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ TŁOCZENIA LOGA!

 

 • Teczki duże
  Biznesowe duże teczki, wykonane są z wysoką dbałością o wygląd i funkcjonalność, wszystkie detale są doskonale dopracowane. Duże teczki doskonale nadają się do pracy, dzięki odpowiedniej pojemności i licznym przegródkom oraz na ważne spotkania idealnie się prezentując. Zmieszczą wszystkie potrzebne rzeczy, łącznie z dokumentami i papierowymi teczkami, segregatory czy skoroszyty w formacie A4.

 

 • Aktówki
  Poręczne i praktyczne aktówki to niemal podstawa w pracy przedstawiciela handlowego. Pozwalają przechować podstawowe przybory i materiały oraz sporządzić notatki, a przy tym prezentują się bardzo profesjonalnie.

 

 • Teczki kierowców
  Będąc uznanym producentem teczek zadbaliśmy o komfort ich użytkowania, zwłaszcza tym, którzy najczęściej z nich korzystają. Stworzyliśmy serię teczek dla kierowców, pozwalającą na przechowywanie wielu materiałów w jednym miejscu

 

 • Teczki konferencyjne
  Dużo miejsca na notatki, przegródki na CD, wizytówki, długopisy – jako doświadczony producent teczek, wiemy czego potrzebujecie w czasie konferencji. Zdajemy sobie sprawę z wagi wyglądu produktów konferencyjnych.

 

 • Inne kaletnicze
  Nie jesteśmy wyłącznie producentem teczek. Wykonujemy również inne przedmioty kaletnicze, które znajdują zastosowanie w codziennym życiu, jak portfel kierowcy czy kelnerski.

Powszechna cyfryzacja nie wyparła jeszcze tradycyjnego przechowywania dokumentów, czego dowodem są tworzone przez nas produkty, które są tak chętnie wybierane przez naszych Klientów. W przypadku klasycznej metody trzymania faktur czy umów, nietrudno o ich uszkodzenie czy przypadkowe zgubienie, dlatego w naszej ofercie proponujemy aktówki i duże teczki dla kierowców oraz konferencyjne, w przypadku Klientów biznesowych — jesteśmy ich producentem, więc pozwólcie, że pokrótce je przedstawimy.

 

Teczki konferencyjne

 

Z prowadzeniem własnego biznesu wiąże się konieczność zaopatrzenia swoich pracowników w akcesoria, pomocne w bezpiecznej organizacji pracy. A o to mogą zadbać wykonywane przez nas teczki oraz aktówki, dzięki którym cały zespół będzie miał miejsce do przechowywania ważnych i mniej ważnych dokumentów. Na dodatek niezależnie od tego, czy mówimy o małych bądź dużych teczkach konferencyjnych lub aktówkach, tego rodzaju akcesoria znacznie ułatwiają przepływ informacji w danym miejscu pracy, są więc niezawodne w transportowaniu, przechowywaniu i segregowaniu wartościowych dokumentów.

 

Warto zaopatrzyć w nie wszystkich swoich współpracowników z jeszcze jednego powodu, bo aktówki i teczki kojarzone są z profesjonalistami — wiemy, że każdy pracownik chce być tak postrzegany. Wspomnieliśmy również o uszkodzeniach, dlatego warto powiedzieć, że te niepozorne akcesoria są konieczne przede wszystkim w ochronie wrażliwych danych, co jest niezwykle istotne szczególnie poza miejscem pracy. Z tego powodu zaopatrzcie w oferowane przez nas akcesoria wszystkich swoich pracowników — zarówno tych pracujących na miejscu, jak i w terenie.

 

Producent teczek

 

Chcecie kupić teczki do porządkowania istotnych dokumentów w czasie pracy dla swoich pracowników? Wśród nich nie brakuje pewnie przedstawicieli handlowych czy managerów, którzy muszą w jednym miejscu przechowywać najważniejsze faktury czy umowy. Kierowcom też polecamy nasze akcesoria, bo nie zapominajmy, że dokumenty rzucone luzem gdzieś w aucie mogą z łatwością pomieszać się lub pogubić. Jako doświadczony producent zapewniamy szeroki wybór stylowych produktów, w tym możliwość wytłoczenia logo. Zapraszamy do oferty lub kontaktu!

Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do nas wiadomość!

hCaptcha