TECZKI

Jako producent teczek oferujemy bogaty wybór produktów wysokiej jakości, które sprawdzą się w różnych zastosowaniach. Proponujemy aktówki dla osób przenoszących dokumenty biurowe, produkty dla kierowców oraz teczki konferencyjne. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ TŁOCZENIA LOGA!

 

 • Teczki duże
  Biznesowe duże teczki, wykonane są z wysoką dbałością o wygląd i funkcjonalność, wszystkie detale są doskonale dopracowane. Duże teczki doskonale nadają się do pracy, dzięki odpowiedniej pojemności i licznym przegródkom oraz na ważne spotkania idealnie się prezentując. Zmieszczą wszystkie potrzebne rzeczy, łącznie z dokumentami i papierowymi teczkami, segregatory czy skoroszyty w formacie A4.

 

 • Aktówki
  Poręczne i praktyczne aktówki to niemal podstawa w pracy przedstawiciela handlowego. Pozwalają przechować podstawowe przybory i materiały oraz sporządzić notatki, a przy tym prezentują się bardzo profesjonalnie.

 

 • Teczki kierowców
  Będąc uznanym producentem teczek zadbaliśmy o komfort ich użytkowania, zwłaszcza tym, którzy najczęściej z nich korzystają. Stworzyliśmy serię teczek dla kierowców, pozwalającą na przechowywanie wielu materiałów w jednym miejscu

 

 • Teczki konferencyjne
  Dużo miejsca na notatki, przegródki na CD, wizytówki, długopisy – jako doświadczony producent teczek, wiemy czego potrzebujecie w czasie konferencji. Zdajemy sobie sprawę z wagi wyglądu produktów konferencyjnych.

 

 • Inne kaletnicze
  Nie jesteśmy wyłącznie producentem teczek. Wykonujemy również inne przedmioty kaletnicze, które znajdują zastosowanie w codziennym życiu, jak portfel kierowcy czy kelnerski.

Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do nas wiadomość!

hCaptcha