Jaki rodzaj teczki wybrać?

Zależy Ci na zachowaniu idealnego porządku w firmowych dokumentach? Teczki są nieodzownym elementem wyposażenia każdego biura. Pozwalają zachować optymalną organizację pracy. Nawet przedstawicielom handlowym oraz zawodowym kierowcom pomagają w wykonywaniu codziennych obowiązków.

 

R. Majewski prezentuje wyjątkową kolekcję skóropodobnych teczek wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Znajdują szerokie zastosowanie w niemal każdej branży. Istnieje możliwość tłoczenia firmowego logo oraz dopasowania modelu do indywidualnych potrzeb – zgodnie ze specyfiką pracy.


Teczki skóropodobne - jaki model wybrać?

 

  • Teczki w formacie A4


Duże teczki biznesowe wykonane z największą dbałością o każdy detal łączą znakomitą funkcjonalność oraz nienaganną estetykę. Zostały dopracowane w najmniejszym szczególe oraz wyposażone w liczne przegródki. Zapewniają optymalną pojemność - idealną na dokumenty, przybory i inne niezbędne artykuły biurowe. Prezentują eleganckie oraz schludne wykończenie.

 

  • Teczki konferencyjne


Podczas ważnych spotkań biznesowych potrzebujesz profesjonalnego wsparcia. Postaw na teczki z miejscem na płyty CD, wizytówki, długopisy oraz sporządzone notatki. Stanowią nieodłączny element każdej konferencji.

 

  • Teczki dla kierowców


W branży transportowej liczy się każda minuta. Kierowcy tira oraz innych pojazdów muszą działać szybko i sprawnie. Wykonywanie codziennych obowiązków staje się łatwiejsze, jeżeli wszystkie dokumenty i materiały znajdują się w jednym miejscu. Zorganizuj swoją pracę dzięki pojemnym i odpornym na częste użytkowanie teczkom.

 

  • Aktówki i inne wyroby kaletnicze


R. Majewski prezentuje poręczne i praktyczne aktówki. Znajdziesz tutaj niezawodne produkty kaletnicze, takie jak portfel kierowcy i kelnerski oraz organizery skóropodobne, wykorzystywane w branży kosmetycznej, medycznej, a nawet lotniczej.

 

Teczki z logo, czyli jak oryginalnie zaprezentować swoją markę?


Ten praktyczny dodatek stanowi skuteczne wsparcie w budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Jest atrakcyjnym narzędziem w każdej strategii marketingowej. Nie tylko zabezpiecza przekazane klientowi materiały o charakterze reklamowych, ale również zwiększa rozpoznawalność Twojej firmy. Teczki z logo można z powodzeniem stosować w dowolnej branży. Znakomicie sprawdzą się w pracy przedstawiciela handlowego czy kierowcy tira.

0
Feed

Zostaw komentarz