WYROBY PIANKOWE

Etui piankowe na butelkę

Opis produktu

Etui wykonane z materiału piankowego 100% poliester (nie jest to neopren) z indywidualnym nadrukiem na zewnątrz w pełnej kolorystyce wg projektu klienta.

 

Rozmiar etui może zostać dopasowana do potrzeb klienta. Elastyczna pianka zapewni wygodne dopasowanie do butelki.

 

Wymiary standardowe: 6,5 x 16 mm.

Grubość tkaniny: 5 mm

Od początku naszej działalności funkcjonujemy zgodnie z zasadą praktyczności i estetyczności, którymi cechują się nasze wyroby. Najlepszym tego przykładem są etui na butelkę — gadżety, na które jesteśmy w stanie nanieść oryginalny nadruk w postaci np. własnego, firmowego logo. To rozwiązanie szczególnie polecamy przedsiębiorcom, którzy chcą skutecznie zareklamować się wśród potencjalnych Klientów lub wręczyć im prezent za owocną współpracę. Tego rodzaju pokrowiec polecamy też rodzicom pragnącym sprawić swojemu dziecku praktyczny gadżet — taki, który ochroni butelkę przed słońcem i tym samym utrzyma ulubiony napój w odpowiedniej temperaturze.


Gwarantujemy, że etui z własnym nadrukiem są zarówno wytrzymałe, jak i miłe dla oka. Pozwolił nam na to druk sublimacyjny, czyli metoda, której podstawą są prasy sublimacyjne wykorzystujące wysoką temperaturę do znakowania. Dzięki temu naniesiony wzór jest trwały i kunsztownie wykonany. Jeśli chcesz zareklamować swój biznes lub wręczyć podarunek bliskiej Ci osobie, to skontaktuj się z naszym zespołem — razem wcielimy w życie Twój projekt.

Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do nas wiadomość!

hCaptcha