TECZKI KIEROWCÓW

Proponujemy szeroki wybór teczek, które doskonale sprawdzą się dla kierowców TIR. Ich wymiary są zgodne z obowiązującymi przepisami. 

Mogłoby się wydawać, że jeśli ktoś jeździ na co dzień ciężarówkami, samochodami dostawczymi czy tirami, to nie są mu potrzebne żadne dodatkowe akcesoria. Jednak nic bardziej mylnego! Będąc zaopatrzeniowcem czy też jeżdżąc po Europie i dostarczając towary do kolejnych punktów, potrzebna jest przynajmniej jedna rzecz. Chodzi tutaj o teczkę, w której można schować wszystkie dokumenty. Dzięki temu nie będziesz się już musiał zastanawiać, gdzie położyłeś fakturę od firmy A, dokumenty dla przedsiębiorstwa B czy też inne ważne papiery.

 

Spersonalizowane aktówki dla kierowców

Nasza firma oferuje wysokiej jakości teczki dla kierowców. Charakteryzują się one eleganckim wyglądem, który z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Dbamy o każdy detal, abyś mógł cieszyć się z aktówki przez długi czas. Co więcej, na jej przodzie możemy na zamówienie wytłoczyć logo Twojej firmy! Będzie to doskonały gadżet dla nowych i obecnych pracowników! W zależności od wybranego modelu, produkty z powodzeniem mogą pomieścić zarówno dokumenty wielkości A5 czy B5, jak i A4, a nawet i większe! Dzięki temu z powodzeniem można je dostosować do potrzeb kierowców.

 

Teczki dla kierowców - szeroki wybór

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór produktów, dzięki czemu z łatwością wybierzesz ten, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. W zależności od wybranego modelu w teczce znajdzie się też miejsce na kilka długopisów, karabińczyk na klucze, klip do wpinania notatnika lub pojedynczych kartek, mechanizm ringowy do wpinania dokumentów, uchylną kieszeń czy też kieszonkę z okienkiem zasuwaną na zamek. Dzięki temu wszystkie najważniejsze faktury, potwierdzenia i umowy możesz z powodzeniem chować w jednym miejscu, przez co zawsze będziesz wiedział, gdzie się one znajdują. Dodatkowo będziesz przygotowany do podpisania faktury, nosząc ze sobą długopis czy pióro.

 

Jeśli więc szukasz teczki dla kierowcy to skorzystaj z naszej oferty. Wysoka jakość z perfekcyjnym wykończeniem i wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami w środku z pewnością przypadną Ci do gustu. Wybierz odpowiedni model, zamów wytłoczenie logo i ciesz się z zakupu przez długi czas!

Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do nas wiadomość!

hCaptcha