TECZKI KONFERENCYJNE

Przedstawiamy solidnie wykończone, eleganckie teczki konferencyjne z powłoką wykonaną z tkaniny skóropodobnej, PCV lub PU. 

Zapięcie na zamek błyskawiczny. Wewnątrz klip na notes, kieszeń na luźne kartki, notatki lub płyty CD, a także miejsce na przybory do pisania. Zmieści też płaski kalkulator lub tablet. Teczka doskonale sprawdzi się jako zestaw dla uczestników konferencji, zjazdu lub szkolenia. Do wyboru w wersji z wyposażeniem w notes i długopis lub bez. Doskonała dla studentów, dziennikarzy, przedstawicieli handlowych, agentów firm i wszystkich, którzy zawsze powinni mieć pod ręką coś do pisania. Polecamy szeroki wybór modeli. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ TŁOCZENIA LOGA!

Teczka konferencyjna TYP A

Numer katalogowy: TKFA

EAN: 5907589510386

Opis produktu

Solidnie wykończona, elegancka teczka konferencyjna. Przydatna teczka na materiały konferencyjne z klipem, kieszenią i wlotem na długopis. Zamykana na zatrzask. Pomieści dokumenty A-4. 

 

Wymiary: rozmiar A4

Pakowanie: 10 szt/karton

Indeks: TKFA

Teczka konferencyjna TYP B

Numer katalogowy: TKFB

EAN: 5907589510416

Opis produktu

Solidnie wykończona, elegancka teczka konferencyjna. Praktyczna teczka na materiały konferencyjne z klipsem, mechanizmem ringowym na 4 kółka, kieszonką z siatki, uchwytem na długopis, zamykana na zatrzask. Pomieści dokumenty A-4.

 

Wymiary: rozmiar A4

Pakowanie: 10 szt/karton

Indeks: TKFB

Teczka konferencyjna TYP C

Numer katalogowy: TKFC

EAN: 5907589510423

Opis produktu

Solidnie wykończona, elegancka teczka konferencyjna. Praktyczna teczka na materiały konfrencyjne z mechanizmem ringowym na 4 koła, dwiema ukośnymi kieszeniami, wlotem na długopis, zamykana na zatrzask. Pomieści dokumenty A-4.

 

Wymiary: rozmiar A4

Pakowanie: 10 szt/karton

Indeks: TKFC

Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do nas wiadomość!

hCaptcha