INNE KALETNICZE

PREZENTERY NA PRÓBKI PERFUM

Eleganckie indywidualne etui na próbki perfum dla przedstawicieli branży beauty.

Opis produktu

Prezenter może posiadać kieszeń uchylną, mechanizm ringowy, dodatkową wypinaną wkładkę z próbkami, małe kieszonki, rączkę na zewnętrznej stronie i wiele innych dodatkowych elementów.

 

Wymiar teczki, jej wyposażenie oraz liczbę wlotów dostosujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Istnieje możliwość tłoczenia logo na okładce.

Przedstawiciele i konsultanci z branży beauty w swoim wyposażeniu powinni mieć poręczne gadżety, dzięki którym uporządkują oraz w profesjonalny sposób zaprezentują swoim Klientom próbki perfum i inne akcesoria. Do jednych z nich należą prezentery składające się z wielu kieszonek i wkładek, które zadbają o bezpieczeństwo przechowywanej zawartości. Gadżet posiada wygodną rączkę znajdującą się na zewnętrznej stronie, a także kieszeń uchylną czy mechanizm ringowy. Całość dopełnia elegancki, dobry jakościowo materiał, który jest przyjemny w dotyku oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne w postaci otarć czy zarysowań, więc akcesorium bez problemu sprawdzi się podczas pracy w terenie. Ponadto wykonujemy je pod indywidualne potrzeby Klientów.

 

Gadżet najwyższej jakości

 

Jako producent prezenterów, naszym Klientom oferujemy również możliwość dostosowania wymiaru teczki, liczby wlotów i innych elementów wyposażenia zgodnie z indywidualnymi preferencjami. W razie potrzeby zapewniamy też wycisk na gorąco firmowego logo na materiale, co pozwala na utrzymanie stylistyki akcesorium zgodnie z motywami reprezentowanej firmy. W tym celu korzystamy z techniki tłoczenia, która charakteryzuje się szybkim działaniem, wysoką trwałością naniesionego wzoru na prezenterze, a w efekcie miłą dla oka kolorystyką. Metoda ta jest bezpieczna i skuteczna dla wielu materiałów - również tych skórzanych i skóropodobnych.

 

Unikamy kompromisów, dlatego niezależnie od wymagań projektowych każde zlecenie realizujemy zawsze na czas, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości wykonania usługi. Regularnie wprowadzamy nowe technologie, co pozwala nam wdrażać co raz to nowe propozycje, a tym samym sprostać każdemu wyzwaniu. Dzięki temu możemy stale się rozwijać, podobnie jak kreatywność naszych Klientów, która zawsze nas zaskakuje. Dlatego jeśli masz ciekawy pomysł na prezenter, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszym zespołem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i podzielimy się tajnikami procesu projektowego. Serdecznie zapraszamy!

Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do nas wiadomość!

hCaptcha