O nas

Chcesz stworzyć wyjątkowe artykuły z logo własnej działalności lub wybranym wzorem?

Skorzystaj z usługi oferowanej przez R. Majewski – producenta teczek skóropodobnych, artykułów szkolnych oraz akcesoriów reklamowych z własnym nadrukiem. Jako rodzinna firma istniejąca już od 30 lat doskonale wiemy, jak tworzyć wyjątkowe produkty znakowane metodą sublimacji umożliwiającej dostarczanie starannie wykonanych i profesjonalnych przedmiotów, które pozwolą Ci spełnić dowolny cel – użytkowy lub wizerunkowy. Dowiedz się więcej o naszych usługach i poznaj nasz sposób na produkcję jedynych w swoim rodzaju piórników, okładek samoprzylepnych, teczek konferencyjnych i biznesowych, poduszek oraz wielu innych wyrobów dostosowanych do Twoich potrzeb!

Producent gadżetów dostosowanych do Twoich potrzeb!

Producent gadżetów reklamowych, teczek i artykułów szkolnych R. Majewski oferuje szeroki wybór produktów, które wykorzystasz nie tylko we własnej firmie w celach promocyjnych, ale również do codziennego użytku. Nasze usługi charakteryzują się indywidualnym i kreatywnym podejściem do każdego zlecenia, dzięki czemu proponowane akcesoria biznesowe, szkolne i reklamowe będą w pełni spełniać każdą Twoją potrzebę. Chcesz dostarczać swoim Klientom wysokiej jakości produkty z logo własnej firmy? A może sprezentować dziecku piórnik z ulubioną postacią z bajki lub zabezpieczyć podręczniki przed zniszczeniem za pomocą uniwersalnych okładek samoprzylepnych? Producent gadżetów R. Majewski wykona dla Ciebie artykuły oznakowane dowolnym wzorem za pomocą metody druku sublimacyjnego!

Gadżety z własnym nadrukiem metodą sublimacji – gwarancja jakości i trwałości!

Zależy nam na tym, aby dostarczane gadżety z własnym nadrukiem były nie tylko przyjemne dla oka, ale również wytrzymałe. Właśnie dlatego w codziennej pracy stawiamy na druk sublimacyjny - metodę wykorzystującą prasy sublimacyjne z wysoką temperaturą do znakowania wybranych tkanin. Dzięki temu nasze gadżety reklamowe przygotowywane w pracowni w Zielonej Górze są trwałe, dokładnie wykonane i szybko dostarczane do rąk własnych Klienta!

Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do nas wiadomość!

hCaptcha