PIÓRNIKI REKLAMOWE

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór takich artykułów jak piórniki reklamowe! Dzięki naszym rozwiązaniom, możliwe będzie umieszczenie własnego nadruku w widocznym miejscu na artykule. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla firm, które chcą wypromować swoje usługi lub produkty, ale również dla szkół, klubów sportowych lub miejsc oferujących kursy dla dzieci.

 

Ponieważ piórniki najczęściej kojarzone są z dziećmi w wieku szkolnym, wiele firm może stworzyć produkty ze swoim logo lub zdjęciami produktów, które zostaną przekazane na nagrody dla dzieci we wszelkiego rodzaju zawodach czy konkursach. Będzie to świetna forma promocji dla każdej spółki - każdy z pewnością zapamięta, że byli oni sponsorami nagród, a najmłodsi ucieszą się z nowego akcesorium na przybory.

 

Nasze reklamowe produkty idealne będą również dla miejsc takich jak np. szkoły językowe, które chcą wyposażyć swoich najmłodszych kursantów w dodatki, które będą mogły promować placówkę w klasie małego ucznia.

 

Nasze propozycje to ogrom wariantów, trwałe nadruki oraz szybki czas realizacji – zapraszamy!

Producent piórników R. Majewski

Jeśli poszukujecie nieoczywistych, ale zarazem praktycznych gadżetów marketingowych, możecie postawić na artykuły szkolne i biurowe. To sposób na to, by nasza reklama była eksponowana przez klientów za darmo. Gwarantuje zwiększenie widoczności marki i jej rozpoznawalność wśród grupy docelowej - uczniów, ich rodziców lub studentów. Jako producent piórników reklamowych staramy się, by nasze produkty były estetyczne, dobrze wykonane i służyły użytkownikom przez długi czas.

 

Szeroki wybór produktów

 

W naszej ofercie znajdziecie rozmaite piórniki, zarówno małe, które zmieszczą podstawowe przybory, takie jak ołówki, długopisy, gumkę i temperówkę, jak i większe, na całe zestawy kredek i flamastrów. To pozwala dostosować ofertę do Waszej grupy docelowej.

 

Piórniki reklamowe, których jesteśmy producentem dostępne są w formie: kubików, saszetek, tub oraz klasycznej – jedno, dwu- lub trzykomorowej z jedną lub dwiema klapkami, które oszczędzą miejsce i pomieszczą rzeczy takie jak linijka, ekierka, kątomierz czy cyrkiel.

 

Wykonanie gadżetów reklamowych

Proponowane przez nas produkty wykonane zostały z trwałej tkaniny poliestrowej, na której przy użyciu techniki druku sublimacyjnego umieszczamy zaprojektowane przez klientów grafiki reklamowe. Przygotowując propozycję nadruku, należy pamiętać o tym, że powinien być estetyczny, zwracać na siebie uwagę, ale w subtelny, zachęcający sposób, by był chętnie użytkowany w szkole lub na uczelni.

 

W modelach komorowych znajdziecie wygodne uchwyty z gumek w sam raz na rozmiar ołówków i kredek, ale także linijek, gumek bądź mniejszych temperówek. Wyposażone są także przezroczyste kieszonki z folii na plan lekcji lub podstawowe uczniowskie dokumenty, takie jak: legitymacja szkolna lub studencka, bloczek obiadowy czy bilet miesięczny.

 

Produkty są zamykane na zamek błyskawiczny, dzięki czemu pozwolą na bezpieczne przechowywanie nie tylko artykułów szkolnych i biurowych, ale także notatek, pieniędzy czy innych przydatnych drobiazgów.

Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do nas wiadomość!

hCaptcha